אילן רביבו

חבר מועצת גן יבנה

אילן רביבו – חבר מועצת גן יבנה

  • נשוי לורד ואב לשלושה ילדים.
  • לשעבר יו”ר הנהגת ההורים בבית הספר בן גוריון ב משך 3 שנים.
  • חבר מועצה ומחזיק תיק התרבות ותיק הספורט .
  • עובד בנמל אשדוד.
  • הנדסאי חשמל.

 

“מבחן התוצאה הוא הקובע. לאחר בחירות 2013 הוקמו במועצה המקומית מחלקות הנוער והספורט ומדי שנה מפיקות מחלקות אלו עשרות פעילויות. אני גאה להיות שותף לעשייה מבורכת זאת למען קהילת גן יבנה  “

כממונה על הספורט והתרבות אני מאמין בשיתוף ובקהילתיות וסמוך ובטוח כי במועצה עובדים אנשים נפלאים שמקדמים רבות את גן יבנה. בשיתוף עם עובדי המועצה, פעלתי במשך שנים על מנת להקים את מחלקות הנוער והספורט במועצה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

הקמת מרכז הספורט והנופש שמונה כיום 2000 מנויים, הוא הישג עצום מבחינתנו. הקמנו גם מתקני ספורט נוספים: אולם ספורט בנעמי שמר, מגרש כדור-עף חופים, פאמפטרק ומגרש כדורגל דשא סיננטי. הנהגנו גם מסורת של אירועים שהפכו להיות מזוהים עם גן יבנה: מסיבת רחוב פתיחת הקיץ, צעדת גן יבנה, מרוץ לילה גן יבנה ומרוץ על שם רועי אלפי ז”ל. גם התמיכה בעמותות הספורט יש בה חשיבות רבה במיוחד הספורט הנשי מאמאנט. במקביל אנחנו עמלים על פיתוח ענפי ספורט חדשים והיד עוד נטויה.

בקדנציה הבאה אני מתכוון לפעול למען  ביסוסה של גן יבנה כמוקד ספורט שמושך גם אנשים מן החוץ באמצעות מרוצי חצי מרתון ומרתון ולהשקיע יותר משאבים בחיבור הנוער לפעילויות השונות.